













| Název produktu | vířivka |
| Číslo modelu | ZR807 |
| Počet trysek | 41 |
| Materiál skořepiny | US Aristech Acrylic |
| Barvy skořápek | 7 barev pro možnosti |
| Oběhové čerpadlo | 1*0,35 HP (WTC50) |
| Tryskové čerpadlo | 2*3HP (LP300) |
| Rozměr produktu | 2300*2300*880 mm |
| Řídicí systém | Topení Balboa BP200 G3+TP600+3kW |
| Styl designu | Moderní |
| Napájení | 220V/380V/110V |
| Záruka | 1 rok |
Pokud máte nějaké problémy s masážní vířivkou Pola 7 sedadel nebo se chcete dozvědět více informací o vířivkách, venkovních vířivkách, swim spa, venkovních whirlpoolech, masážních vanách atd., neváhejte nás kontaktovat!