Popis produktu

| Rozměr produktu | 2100*2100*880 mm |
| Řídicí systém | Balboa BP200G2+TP500S +3kW ohřívač |
| Podvodní osvětlení | 1 ks |
| Celkem trysek (ks) | 38 ks |
| Filtr | lpcs ;1*100sf |
| UV sterilizátor | lpc |
| Nosný rám | Konzervační dřevo |
| Izolace skořepiny | 2 cm |
| Báze | ABS |
| Sání | 2 ks |














Venkovní vířivka s ozonovou hydroterapií ve tvaru obdélníku je zákazníky hluboce oblíbená pro svou jedinečnou funkci ozonové hydroterapie, moderní obdélníkový design, robustní a odolnou konstrukci, bohaté funkce a snadnou obsluhu a údržbu. Zároveň má střední kapacitu a je velmi vhodná pro společné použití více lidmi, což zvyšuje zábavu při společenských aktivitách. Nabízíme také další modely masážních vířivek a bazénů. Neváhejte nás kontaktovat!
Výrobce vířivek Lovia!