Parametry produktu
1 Skořepina vířivky plaveckého bazénu je vyrobena z mnoha nejlepších akrylátů - amerického akrylu Aris-tech.
2 Panely skříně jsou vyrobeny ze syntetického dřeva a rám je z vytvrzeného dřeva.
3 Stojan je vyroben z nerezové oceli.
4 Produkty jsou dobře odolné proti zahlenění, spálení sluncem, popáleninám a mají dlouhou životnost.
Pokud máte nějaké problémy s vířivkou Swim Spa Coast Spa pro 7 osob nebo se chcete dozvědět více informací o vířivkách, venkovních vířivkách, swim spa, venkovních whirlpoolech, masážních vanách atd., neváhejte nás kontaktovat!
Lázně s venkovními bazény a vířivkami, Lázně s venkovním bazénem, Vířivky a venkovní bazén, Denní lázeňská masáž u venkovního bazénu, Nejlepší venkovní lázně, Venkovní bazény s horkými prameny
| Sezení | 1 lehátko a 6 míst k sezení |
| Shell | |
| Barvy skořápek | Stříbrný bílý mramor |
| Materiál skořepiny | US Aristech Akryl |
| Elektroinstalace | |
| Řídicí systém | Topení Balboa BP6012G3+TP600+3kW |
| Napájení | 220V/380V/110V |
| Podvodní osvětlení | 2 ks |
| Konfigurace trysek | |
| Celkem trysek (ks) | 98+3 (plavání trysky) |
| Hydroterapeutické trysky (1") | 54 ks |
| Hydroterapeutické trysky (2,5 "h) | 14 ks |
| Hydroterapeutické trysky (3,5 "h) | 2 ks |
| Hydroterapeutické trysky (4") | 10 ks |
| Hydroterapeutické trysky (5") | 18 ks |
| Plavecké trysky | 3 ks |
| Filtrace | |
| Filtr | 2 ks; 2*100sf |
| UV sterilizátor/ozonátor | 1 ks |
| Čerpadla (schválená UL, CE, KC) | |
| Oběhové čerpadlo | 2*0,35 HP (WTC50) |
| Tryskové čerpadlo | 5*3HP (LP300) |
| Rozměry | |
| Rozměr produktu | 5800*2240*1350 mm |
| Suchá hmotnost | 1530 kg |
| Naplněná váha (s vodou uvnitř) | 8430 kg |
| Funkce | |
| Sání | 10 ks |
| Odtokový výpust | 2 ks |
| Vzduchový ventil | 8 ks |
| Přepínací ventil | 5 ks |
| Polštáře do opěrky hlavy (ks) | 4 ks |
| Nosný rám | Pozinkovaná ocel |
| Sukně | PS (volitelné barvy) |
| Izolace skořepiny | 2 cm |
| Báze | PVC |
Popis produktu








Případová studie zákazníka




