
Studená koupel Ponorná vana Ledová koupel pro dospělé: Profesionální řešení pro regeneraci
Výkonný americký standardní chladicí systém
Vybaven chladičem o výkonu 1 HP (americký standard) schopným ochlazovat na 3 °C, s chladicím výkonem 2500 W a vestavěným samonasávacím cirkulačním systémem pro rychlou regulaci teploty a optimální výkon chladicí terapie.
Inteligentní dotykové ovládání a dálkové ovládání
Nabízí dotykový ovládací panel a dvojitou kompatibilitu s aplikací pro iOS/Android pro bezdrátové dálkové ovládání, což uživatelům umožňuje snadno upravovat teplotu a nastavení odkudkoli.
Prémiová konstrukce a efektivní design
Vyrobeno z dováženého stříbrnobílého mramorového akrylového pláště a šedé PS skříně, doplněné silnou PU pěnovou izolací a hliníkovým rámem pro odolnost a energetickou účinnost.
Profesionální filtrace a uživatelsky přívětivé funkce
Zahrnuje vestavěný filtrační systém, integrovaný odtok a podvodní LED osvětlení s krytem z nerezové oceli, které zajišťuje čistou vodu a lepší uživatelský komfort.
Kompletní řešení pro zotavení dospělých
Tato studená ponorná vana, ideální pro sportovce a fitness nadšence, nabízí komplexní regeneraci svalů se spolehlivostí komerční úrovně, podpořenou bezpečným balením a snadnou instalací.

| Sezení | 1 salonek |
| Barvy skořápek | 7 barev pro možnosti |
| Materiál skořepiny | US Aristech Acrylic |
| Rozměr produktu | 1880*800*720 mm |
| Vstupní výkon | 1050 W |
| Výkon kompresoru | 850 W |
| Chladicí kapacita | 2500 W |
| Teplota | Lze nastavit na minimálně 3 °C |
| Odtokový výpust | 1 ks |
| Nosný rám | Hliníková podpěra |
| Sukně | NOVÝ PS |
| Báze | ABS |
| Podvodní osvětlení | 1 ks |


