













1). Váš dotaz týkající se naší vnitřní vířivky a ceny bude zodpovězen do 24 hodin.
2).Pracovní doba: 8:30 - 18:00, pondělí až pátek (UTC+8).
3). Projekty OEM a ODM jsou velmi vítány. Máme silný tým pro výzkum a vývoj, který vám s tím pomůže.
4). Váš obchodní vztah s námi bude důvěrný vůči jakékoli třetí straně.
5). Nabízený dobrý poprodejní servis, pokud máte dotaz, ozvěte se.
| Sezení | 2 salónky a 3 sedadla |
| Akrylová skořepina | Sněhurka |
| Oběhové čerpadlo | 1*0,35 HP (WTC50) |
| Tryskové čerpadlo | 1*3HP (LP300) |
| Rozměr produktu | 1950*1950*820 mm |
| Řídicí systém | Joyonway P25B37+ P8557 + ohřívač 2kW |
| Podvodní osvětlení | 1 ks |
| Celkem trysek (ks) | 31 ks |
| Filtr | 1 ks; 1*100sf |
| UV sterilizátor | 1 ks |
| Nosný rám | Dřevěný rám |
| Sukně | PS |
| Izolace skořepiny | 2 cm |
| Báze | ABS |
| Kryt vířivky (8 cm) | 1 ks |
Pokud máte nějaké problémy s venkovní vířivkou Pola z nerezové oceli nebo se chcete dozvědět více podrobností o vířivkách, venkovních spa, swim spa, venkovních whirlpoolech, masážních vanách atd., neváhejte nás kontaktovat!